Jablotron

Doplňte svůj dům o alarm a další prvky

Jablotron 100+

Stavíte dům a nebo rekonstruujete, nezapomeňte na zabezpečovací systém?  Pomocí kombinace drátové a bezdrátové technologie vám múžeme navrhnou instalaci na míru.

Skutečné bezpečí pro vaši rodinu

Alarm JABLOTRON 100+
Proměňte svůj dům v bezpečné místo a zažijte pocit opravdového klidu. Alarm JABLOTRON 100+ kompletně ochrání vaši domácnost a umí také rozsvítit světla, otevírat garážová vrata nebo spustit zavlažování, a to i na dálku přes aplikaci MyJABLOTRON. Navíc ho můžete připojit na bezpečností centrum.

Ochraňte svá vozidla

GSM/GPS autoalarm CA-2103

Dopřejte si jistotu, že své auto najdete tam, kde jste ho zaparkovali. Přes aplikaci MyJABLOTRON můžete navíc pohodlně sledovat aktuální polohu auta, počet ujetých kilometrů nebo jeho spotřebu. Kromě toho vaše auta, karavany, kamiony nebo zemědělské stroje může nepřetržitě střežit bezpečnostní centrum.

Váš dům vás bude poslouchat

Ovládací moduly pro alarm JABLOTRON 100+

Alarm JABLOTRON 100+ se nestará jen o vaše bezpečí. Umí toho mnohem více. Přidejte ovládací moduly a získáte chytrou domácnost řízenou přes aplikaci MyJABLOTRON. Na dálku zvládnete vše od zapnutí zavlažování po otevření garáže

Ovládejte topení pohodlně

Zónová regulace JABLOTRON

Regulujte jednoduše topení doma i ve firmě. Ručně i pomocí režimů si nastavíte teplotu pro každou místnost zvlášť. Efektivně a z jednoho místa.

Poptávkový formulář